tel.: 224 812 976
email: info@iv-projekt.cz

Chcete mít provozovnu na prestižní pražské adrese?

Nabízíme Vám k pronájmu zcela nové reprezentativní nadstandardní komerční prostory, nacházející se na Praze 1, v blízkosti Staroměstského náměstí. Tyto prostory lze využít jako kanceláře nebo projekční a umělecké ateliéry, studia, prostory pro kosmetické, fyzioterapeutické a zdravotní služby, kejčovský salon apod.

Kancelář - atelier (1-1)

Pronajato
Kancelář - atelier (1-1) Nabízíme Vám k pronájmu zcela nové reprezentativní nadstandardní komerční prostory, nacházející se na Praze 1, v blízkosti Staroměstského náměstí. K dispozici vybavená kuchyňka a sociální zařízení (sprchový kout, WC a umyvadlo).
Více informací

Kancelář - atelier (1-2)

Pronajato
Kancelář - atelier (1-2) Nabízíme Vám k pronájmu zcela nové reprezentativní nadstandardní komerční prostory, nacházející se na Praze 1, v blízkosti Staroměstského náměstí. K dispozici vybavená kuchyňka a sociální zařízení (sprchový kout, WC a umyvadlo)
Více informací

Kancelář - atelier (1-3)

Pronajato
Kancelář - atelier (1-3) Nabízíme Vám k pronájmu zcela nové reprezentativní nadstandardní komerční prostory, nacházející se na Praze 1, v blízkosti Staroměstského náměstí. K dispozici vybavená kuchyňka a sociální zařízení (sprchový kout, WC a umyvadlo).
Více informací

Kancelář - atelier (3-1)

Pronajato
Kancelář - atelier (3-1) Nabízíme Vám k pronájmu zcela nové reprezentativní nadstandardní komerční prostory, nacházející se na Praze 1, v blízkosti Staroměstského náměstí. K dispozici vybavená kuchyňka a sociální zařízení (sprchový kout, WC a umyvadlo).
Více informací

Kancelář - atelier (3-2)

Pronajato
Kancelář - atelier (3-2) Nabízíme Vám k pronájmu zcela nové reprezentativní nadstandardní komerční prostory, nacházející se na Praze 1, v blízkosti Staroměstského náměstí. K dispozici vybavená kuchyňka a sociální zařízení (sprchový kout, WC a umyvadlo).
Více informací